Voorjaarscompetitie

*De KNLTB heeft besloten de Voorjaarscompetitie 2020 te verplaatsen naar het najaar.*

De inschrijving voor de voorjaarscompetitie 2020 sloot op 15  december 2019 21:59. Elk senior (leeftijd 17+) lid van Avanti ’55 kon zich inschrijven. Dat gaat altijd individueel via toernooi.nl, zoek naar toernooien met de naam “Avanti Voorjaar”. Competities op vrijdagavond, zaterdag en zondag worden aangeboden.

  • Voorafgaand aan de competitie is een competitietraining (4 keer 1 uur) georganiseerd, op zaterdagochtenden op de kunstgrasbanen van het Gymnasion.
  • Tijdens de competitie wordt de bardienst (voornamelijk) door competitiespelers verzorgd, daarom wordt van competitiespelers verwacht dat ze minstens eenmaal bardienst draaien. Hiervoor is een IVA-certificaat vereist, vul als verantwoordelijke in: secretariaat@avanti55.nl.
  • Van elk seniorenteam wordt een competitiebijdrage gevraagd van € 90.
  • Voor alle dubbelwedstrijden in alle competities geldt: geen derde set, maar een wedstrijd-tiebreak van 10 punten.
  • 1 vrijdagavondteam speelt onder de vlag van onze buren The Insiders, zodat we geen team teleur hoefden te stellen.

De teamindeling 2020 is op de nieuwjaarsreceptie door de TC bekendgemaakt.  Hieronder staan de aanvoerders in rood en onderstreept aangegeven. De teamnaam is een link naar de poules met standen en uitslagen.

Vrijdag DD1 17+ Vrijdag DD1 35+1 Vrijdag GD1 35+1 Vrijdag HD1 17+
Judith Cornet Yvonne de Graaf Esther Bellers Riel Berenbroek
Mirjam Jans Hanny Kuiper Danielle Gielen Geert van Halen
Marjon Keek Ellen Lankhorst Ellen vd Ouweland Frank van Hooijdonk
Yvonne Keurentjes Pien Offerhaus René Ottens Joop de Leeuw
Margot Schuttelaars José Schonenberg Henk Toemen Jeroen Smits
Frederieke Ubels Nellie Schreurs   Paul van der Wielen
Helen de Vries Gerdien Verhagen
Janet van Zwam Yve de Vries
Insiders Vrijdag DD1 35+
Wilma van Boven
Astrid Hagemann
Lidwien Houben  
An Jonkman
Gonny van Moorsel  
Astrid van Ommen
Marie-José v Weegen    
Ellen Hoffmeister
Zaterdag G1 17+ Zaterdag G2 17+ Zaterdag G3 17+ Zaterdag G4 17+
Machteld Harings Fraukje Jansen Monique Bourgondiën Janneke Braam
Marleen Lammers Laura Kaerts Willemijn van Gurp Mieke Godding
Annelies van Uden Emma Pluymen Sabine de Haas Josephine Jansen
Rien Cosijn Nico Bartels Dee de Leeuw Liz Root
Tim Sinnige Martijn Janssen Stephan Huisman Ton de Beukelaer
Arjan Stap Yourik Malet Wout Linsen Joek Poort
    Luc de Wildt Erik Ubachs
  Harry Wijnhoven
Zaterdag G5 17+ Zaterdag D1 17+ (2E+3D) Zaterdag D1 17+ (4E+2D) Zaterdag DD1 17+(4DD)
Maeike Buma Nadine Arets Josephine Arnold Inge Draisma
Marlou Heffels Anneloes van Brussel Suzanne Böhmer Eefje Grievink
Inge Thijssen Josien van Geel Marlous Brouwer Ingrid van Hoorn
Joost Masselink Jane Klein Chantal Heiming Birgit de Roij
Frank Straetmans Hettie Maters Lonneke van Hezewijk Cecile van Wel
Jernst Tempelaar   Bauke Schretlen  
Zaterdag DD2 17+(4DD) Zaterdag H1 17+ Zaterdag HD1 17+ Zaterdag HD1 50+
Odette Aarts Roel Jansen Wolter Bosch Rob Gerritsen
Cécile Kienhorst Crisiu Langenberg Luc Buitinck Fons Goosen
Nel Salomons Remy Loo Sander Damman Eef Hoogenkamp
Netteke Trouwborst Tim van Noort Ronald God Bert Lagerweij
Marian vd Weide Remco van Oers Jan Ramakers Paul Smeets
Maria Verkampen Patrick van Otterlo Finn Vermeulen Noel Buining
Ivo Westerweele
Zondag G1 35+ Zondag GD1 Zondag GD2 Zondag GD3
Marielle Busink Nuela Heijnen Jildau Albada Jelgersma Karian Inpijn
Nelleke Klomp Ria Romijnders Marleen Duismann Ilse Rechterschot
Margot Schuttelaars Corin Smaal Mariëlle Verstegen Jacintha Theeuwes
Marieke Veldkamp Peter van Campen Sandra van Wilpe Marc van Berkel
Betty Vissers Willem van Gerwen Ernst Bouwes Pierre Versleijen
Kees van den Bosch Martijn van Nie Reino Folmer
Lex Bouts   Albert van Rosmalen
Paul van der Heijden  
Gerard Schaafma
Mart de Weerd

 

Hieronder nog wat informatie over de voorjaarscompetitie 2019. De teamnaam is een link naar de standen en uitslagen op de KNLTB website. Aan de hand van die wedstrijdindeling zijn baanschema’s gemaakt voor de vrijdagavond, voor de zaterdag en voor de zondag.

Vrijdag DD 17+1 Vrijdag DD 35+1 Vrijdag DD 35+ 2
Judith Cornet Yvonne de Graaf Wilma van Boven
Ingrid van Hoorn Hannie Kuiper Astrid van Ommen
Marjon Keek Pien Offerhaus Lidwien Houben
Yvonne Keurentjes José Schonenberg An Jonkman
Margot Schuttelaars Nellie Schreurs Gonny van Moorsel
Helen de Vries Gerdien Verhagen Astrid Hagemann
Janet van Zwam Marie-José v Weegen
Vrijdag GD1 35+1 Zondag G1 35+ reserve
Esther Bellers Nelleke Klomp Yvon ten Brummelhuis
Danielle Gielen Margot Schuttelaars Yve de Vries
Ellen vd Ouweland Marieke Veldkamp Rick van Workum
Geert van Halen Betty Vissers Jildau Albada Jelgersma
Joop de Leeuw Kees van de Bosch  Wolter Bosch
Paul van der Wielen Lex Bouts
Paul van der Heijden
Gerard Schaafma
Mart de Weerd
Zaterdag G1 17+ Zaterdag G2 17+ Zaterdag G3 17+ Zaterdag G4 17+
Machteld Harings Monique Bourgondiën Janneke Braam Josephine Arnold
Marleen Lammers Willemijn van Gurp Mieke Godding Suzanne Böhmer
Annelies van Uden Sabine de Haas Josephine Jansen Lonneke v Hezewijk
Rien Cosijn Dee de Leeuw Liz Root Jens Snuverink
Arjan Stap Stephan Huisman Ton de Beukelaer Frank Straetman
  Wout Linsen Joek Poort Jernst Tempelaar
  Bart Steeghs Erik Ubachs  
  Harry Wijnhoven
Zaterdag GD1 17+ Zaterdag GD2 17+ Zaterdag GD3 17+ Zaterdag D1 (4E+2D) 17+
Marielle Busink Marianne Kalthoff Nuela Heijnen Nadine Arets
Ellen Hoffmeister Mirjam Meijer Ria Romijnders Anneloes van Brussel
Corin Smaal Mariëtte vd Zwet Peter van Campen Josien van Geel
Riel Berenbroek Rob Gerritsen Willem van Gerwen Jane Klein
Frank van Hooijdonk Fons Goosen Martijn van Nie Ine van de Laar
Jeroen Smits Bert Lagerweij Hettie Maters
Zaterdag DD1 17+ Zaterdag DD2 17+ Zaterdag H1 17+ Zaterdag H2 17+
Maria Arens Toni Jonkman Roel Jansen Luc Bouman
Inge Draisma Cécile Kienhorst Crisiu Langenberg Rick de Bruijn
Eefje Grievink Nel Salomons Remy Loo Stein vd Heuvel
Annet Hoftijzer Netteke Trouwborst Tim van Noort Luc de Wildt
Birgit de Roij Maria Verkampen Remco van Oers  
Cecile van Wel Marian vd Weide Patrick van Otterlo
  Erik Verschuren
Zaterdag HD1 17+ Zaterdag HD2 17+ Reserve
Saman Eltink Luc Buitinck Yvon ten Brummelhuis
Ronald God Ivo Felix Monique de Boer
Gijs Hompe Han Derckx Ilse Rechterschot
Jan Ramakers Idzert Kooij  Jildau Albada Jelgersma
  Albert van Rosmalen  Wolter Bosch

Hieronder nog wat informatie over de voorjaarscompetitie 2018.

 

 

Op zondag 3 juni is tijdens het slotbanket teruggeblikt op de voorjaarscompetitie.